Google Ads reklāma meklētājā

google ads dashboard

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

  • izvērtēsim esošo reklāmas kampaņu atdevi;
  • izanalizēsim reklāmas kampaņu vai mājaslapas tehnisko pusi;
  • sniegsim 3‒5 ieteikumus** rezultātu uzlabošanai un mērķa sasniegšanai.

  ** Ieteikumus varēsim sniegt, ja tiks nodrošināta piekļuve Google Analytics.

  google

  Google Ads (iepriekš Google Adwords) mūsdienās ir neatņemama mārketinga stratēģijas sastāvdaļa. Iespēja uzrunāt potenciālos klientus, kad tie aktīvi meklē Jūsu pakalpojumus un produktus ir viens no visefektīvākajiem veidiem kā palielināt uzņēmuma apgrozījumu.

  Vai kaut kas no turpmāk minētā šķiet pazīstams?

  Ja iepriekš minētais kaut daļēji atspoguļo Jūsu situāciju, ziniet, ka neesat vienīgais. Šīs problēmas risinām katru dienu un varam Jums palīdzēt.

  Jūsu ieguvumi, uzticot mums Google reklāmu meklētājā

  Ideālā scenārijā vēlamies, lai potenciālais klients ierauga reklāmu, reaģē un pēc tam iegādājas produktu. Diemžēl īstenībā šis pirkuma ceļš mēdz būt stipri garāks: ieraudzīja reklāmu, apskatīja preci, izlasīja atsauksmes, izvērtēja konkurentu piedāvājumus, gaidīja, kad kāds izziņos atlaides, un tikai pēc 20 dienām veica pirkumu.

  Ja kādā no posmiem potenciālais klients Jūs neierauga vai gūst negatīvu pieredzi ar Jūsu zīmolu, riskējat zaudēt šo klientu. Mūsu uzdevums ir nodrošināt, lai ar investīcijām Google Ads Display reklāmā sasniedzat vēlamos pārdošanas rezultātus ar Jums vēlamo ROAS, ņemot vērā klientu sarežģītos pirkuma ceļus.

  Stratēģijas izveidē iekļausim to, kā Google reklāma meklētājā spēj veicināt pārdošanu un kādi vēl rīki var nodrošināt jūsu KPI sasniegšanu.

  Pateicoties kopējai pieredzei, jau no pirmās dienas zinām, kāda Google reklāmas vadīšanas pieeja un stratēģija var palīdzēt gūt tūlītēju pārdošanas pieaugumu.

  Atskaites tiek veidotas, izmantojot Google Data Studio platformu. Tā sniedz iespēju sagatavot pārskatāmas un vizuālas atskaites par svarīgākajiem reklāmas aspektiem.

  Regulāri saņemsiet speciālistu ieteikumus par reklāmas kampaņu uzlabošanu, idejas mājaslapas pilnveidošanai, jaunus rīkus un iespējas, kas var palīdzēt pārsniegt noteiktos KPI.

  Kā mēs strādājam ar Google reklāmu meklētājā?

  Pirms ķeramies klāt reklāmu veidošanai, mums ir svarīgi zināt Jūsu KPI jeb izmērāmu rezultātu, kas ir jāsasniedz. Šāda pieeja ļaus mūsu speciālistiem pievērsties reklāmas aspektiem, kas var tiešā veidā ietekmēt KPI izpildi.

  1

  1

  Atslēgvārdu atlase un segmentēšana

  Veiksmīgas Google meklētāja kampaņas pamatā ir atslēgvārdu izpēte. Izmantojam Google Keyword Planner un citus rīkus, kas ļauj mums atlasīt maksimāli saistošus vārdus un frāzes, ko cilvēki lieto Google meklētājā, lai atrastu Jūsu pakalpojumu un produktu.

  Kad tie ir atlasīti, speciālists veic to segmentēšanu pa saistošām atslēgvārdu grupām un izvēlas piemērotākas piezemēšanās lapas Jūsu vietnē, tādējādi nodrošinot Jūsu reklāmai vismazāko iespējamo klikšķa cenu, pasniedzot lietotājam vissaistošāko informāciju.

  2

  2

  Konkurentu izpēte

  Pirms veidojam pirmo reklāmas tekstu, speciālists izpēta, kādu reklāmu izmanto konkurenti un kāda informācija atspoguļojas Google meklētāja organiskajos rezultātos saistībā ar atlasītajiem atslēgvārdiem. Tādā veidā varam noskaidrot, ko Jūsu potenciālie klienti vēlas uzzināt, kas tiem ir svarīgs un kas viņus motivē pārvērsties par Jūsu klientiem.

  3

  3

  Analītiska pieeja

  Speciālisti ir kompetenti un ar pieredzi pieņemt lēmumus, kas pamatojas uz datiem. Pirms tiek veiktas jebkādas izmaiņas, speciālists izpēta pieejamos datus. Tie tiek pētīti gan Google Analytics, gan Google Ads reklāmas platformā. Pēc vajadzības tiek iesaistīti papildrīki, kas ļauj veikt vēl sīkāku analīzi.

  4

  4

  Remārketings

  Veidojot personalizētas reklāmas, ir iespēja atkārtoti uzrunāt lietotājus, kuri ir apmeklējuši Jūsu mājaslapu. Praksē šāda veida kampaņas ģenerē vislabākos pārdošanas rezultātus.

  5

  5

  Optimizācija

  Katrs reklāmas konts un kampaņa tiek regulāri uzraudzīta, tiek veikti “tīrīšanas darbi” jeb atslēgvārdu izslēgšana no reklāmas, kas neģenerē konversijas. Tiek veidotas jaunas atslēgvārdu grupas, lai nodrošinātu pēc iespējas zemāku klikšķa cenu. Tiek veiktas korekcijas piedāvājumos, lai intensīvāk pasniegtu reklāmu, kas labi konvertējās, un samazina likmi tiem, kas nedod tūlītēju atdevi.

  6

  6

  Automatizācija

  Ņemot vērā, ka Google katru dienu attīsta mākslīgā intelekta iespējas, tagad ir īstais laiks izmantot Google izstrādātās automatizācijas stratēģijas. Pēc mūsu pieredzes, ieslēdzot automatizāciju ar noteiktiem nosacījumiem, novērojam vērā ņemamu pieaugumu konversijās.

  7

  7

  Testēšana

  Regulāri tiek testēti dažādi reklāmas elementi: reklāmas saturs un pasniegšanas veids, kampaņu un piedāvājumu iestatījumi, atslēgvārdi u. c.

  8

  8

  Rezultāta apkopošana

  Katra mēneša sākumā vai pēc pieprasījuma tiek sagatavots apkopojums par reklāmas rezultātiem, pamatojoties uz klienta noteiktajiem KPI, kā arī tiek izteikti priekšlikumi un ieteikumi.

  Stratēģiska pieeja pārdošanas apjomu palielināšanai

  Arvien vairāk uzņēmumu saprot digitālā mārketinga nozīmi biznesa mērķu sasniegšanā. Tā rezultātā konkurenti ir spējīgi pārvilināt potenciālos klientus, pirms tie dodas uz Google meklētāju produkta/pakalpojuma meklējumos.

  Lai nepieļautu tādas situācijas, ir svarīgi vienlaicīgi izmantot vairākus reklāmas avotus, kas ir spējīgi darboties tandēmā.

  Reklāmas risinājumi, kas iet kopā ar Google meklētāja reklāmu:

  Šie ir tikai daži no reklāmas avotiem, kas spēj papildināt cits citu. Ja vēlaties noskaidrot, kuru risinājumu kombinācija ir piemērota Jūsu biznesam, spiediet turpmāk un piesakieties konsultācijai.

  Pieteikties bezmaksas konsultācijai

   • izvērtēsim esošo reklāmas kampaņu atdevi;
   • izanalizēsim reklāmas kampaņu vai mājaslapas tehnisko pusi;
   • sniegsim 3‒5 ieteikumus** rezultātu uzlabošanai un mērķa sasniegšanai.

   ** Ieteikumus varēsim sniegt, ja tiks nodrošināta piekļuve Google Analytics.

   PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI