Klienti

Palīdzam sasniegt klientu mērķus
precīzi un ātri.

Mūsu komanda īsteno vietējus un starptautiskus projektus vairākās nozarēs (izglītība, tūrisms, būvniecība, medicīniskie pakalpojumi, nekustamie īpašumi, finanšu pakalpojumi, e-komercija un citas) Lielbritānijā, Vācijā, Skandināvijas un Baltijas valstīs.

Ikdienas pieredze globālajā tīmeklī liecina, ka Latvijas uzņēmumiem piemīt nozīmīgs eksporta potenciāls. Ir daudz vēl neapgūtu tirgus nišu, kurās ir vērojams pieprasījums pēc Latvijas uzņēmumu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Esam pārliecināti, ka interneta vide eksporta uzņēmumiem dod ļoti iedarbīgus instrumentus. Tā ir iespēja prognozēt attīstības scenārijus un izvēlēties īstos tirgus segmentus, jo interneta mārketings mūsdienās ļauj precīzi segmentēt un atrast vajadzīgo mērķauditoriju. Mērķtiecīga un precīza virzīšana interneta vidē nozīmē arī iespēju nepārtraukti uzlabot jau sasniegtos rezultātus, jo ir iespēja tos izmērīt un analizēt.

Sadarbojamies arī ar citām partneru aģentūrām, jo gan radošajām, gan mediju aģentūrām ikdienas darbā arvien biežāk nākas saskarties ar situācijām, kad klientam ir nepieciešamas visai sarežģītas interneta mārketinga tehnoloģijas un risinājumi. Šī ir joma, kur ir nepieciešamas gan zināšanas, gan pieredze, gan vēlme iedziļināties un sekot nepārtrauktajiem jaunumiem tiešsaistes jomā. Mūsu digitālā mārketinga aģentūrai piemīt zināšanas, kompetence un apsēstība ar jaunajām tehnoloģijām, ko apstiprina mūsu klientu atsauksmes.

Mūsu klienti

Atsauksmes

 • Novērtējam, ka Jūsu komanda vienmēr ir gatava palīdzēt jebkādos jautājumos un ir atvērta to apspriešanai. Visas mūsu vēlmes tiek ņemtas vērā. Darba un apkalpošanas kvalitāti novērtējam ar 10/10. Gribu atzīmēt, ka vienmēr ātri reaģējat visās situācijās. Iespaids par sadarbību ir ļoti patīkams.

  alfaleads logo

  AlfaLeads

  Andrejs Sundukovs (Andrey Sundukov), Digital marketing manager
 • Realweb Latvia mums ir kā “ātrā palīdzība”: aģentūras piedāvātie risinājumi efektīvi strādā brīdī, kad mūsu pakalpojumiem nepieciešams ātrs un precīzs reklāmas atbalsts.

  VC4

  Māris Rēvalds, valdes priekšsēdētājs
 • Ar RealWeb sadarbojamies vairākus gadus. Novērtējam vieglo un atsaucīgo saziņu, kā arī uzņēmuma pārstāvju vēlmi iedziļināties PAA specifikā, tostarp, risinot sarežģītus jautājumus. Priecē partnera kompetence, veidojot, plānojot aktivitātes un kampaņas ne tikai Latvijā, bet arī eksporta tirgos.

  SIA PAA

  Agnese Birmbauma-Eglīte, mārketinga projektu vadītāja
 • Mūsu sadarbību ievietotu sadarbību topa augšgalā attieksmes, rezultāta, saziņas un zināšanu dēļ. Ikdienas jautājumi tiek risināti ļoti operatīvi, bet mums vēl svarīgāka ir iedziļināšanās, kas joprojām notiek arī pēc vairāku gadu sadarbības. Visi “kādēļ” (kuru nav maz) vienmēr tiek izskaidroti. Ja vēlaties partnerus, kuru saziņa ir tieša un pamatota, bet rezultāts pierāda teikto – šī būs īstā izvēle!

  Dr. Lūkina acu klīnika

  Elīna Breidaga, mārketinga vadītāja
 • Sadarbība ar Realweb Latvia mums – uzņēmumam, kas tirgū piedāvā nišas produktus, nozīmē ļoti daudz: tie ir precīzi ieteikumi darbam ar mūsu mērķa auditoriju un ieinteresētība mūsu biznesa mērķu sasniegšanā. Realweb Latvia strādā profesionāļi, kas lieliski pārzina jaunākās interneta tehnoloģijas un māk tās pielietot.

  Garmin

  Dmitrijs Ļisicins, E-biznesa un Produktu menedžeris
 • Mūsu sadarbībā novērtējam spēju strādāt patstāvīgi un sniegt mums nepieciešamo palīdzību, profesionalitāti, zinot, ko tieši mums vajag, ieteikt nepieciešamo risinājumu un īstenot to. Visas mūsu vēlmes tiek uzklausītas un tiek ieteikts labākais risinājums. Uz prasībām reaģē ātri, ja ir kāda joma, kurā ir nepieciešams papildu speciālists, varat to ieteikt arī no malas. Tas atvieglo mūsu mērķa sasniegšanu.

  Jauno jātnieku skola

  Elīna Dzenuško, valdes locekle
 •  

  Ļoti novērtējam Jūsu spēju zibenīgi reaģēt mūsu jautājumu risināšanā. Jūsu darbinieku kompetence un darba kvalitāte vienmēr ir augstākajā līmenī.

  Vitaliv

  Georgijs Iļjins (Georgy Ilyin), Business development manager
 • Realweb Latvia efektīvi strādā mūsu komerciālo mērķu sasniegšanā – ar aģentūras palīdzību varam fokusēties uz precīzām mērķa auditorijām un izvērtēt rezultātu. Mūsu savstarpēja sadarbība ir nozīmīga abu uzņēmumu izaugsmei un tirgus attīstībai.

  NUKO

  Interneta lielveikals
 • Jaunu apmeklētāju piesaiste, ROI optimizēšana, viegla komunikācija, vērtīgās un detalizētās aģentūras rekomendācijas mūsu biznesa mērķu sasniegšanai – tas viss pozitīvi raksturo mūsu sadarbību ar Realweb Latvia.

  OfficeDay

  Ieva Ostrovska, mārketinga direktore Baltijas valstīs
 • Vēlējos pateikties Realweb Latvia reklāmas speciālistiem par dalīšanos ar zināšanām. Jūsu rīkotas apmācības palīdzēja man strukturēt zināšanas un tiešām bija man nepieciešamās. Vēlētos atzīmēt speciālistu spēju korekti un detalizēti izskaidrot visas nianses. Labprāt piedalīšos apmācībās arī turpmāk.

  Media Marketing

  Anastasija, digitālā mārketinga jaunākā speciāliste
 • Reklāmas uzstādīšanas apmācības laikā jūsu reklāmas speciālists ļoti profesionāli un  detalizēti mācēja visu izskaidrot un parādīt. Kopā mēs daudz ko paspējām izdarīt, es ieguvu jaunās zināšanas ļoti patīkamā un draudzīgā gaisotnē. Ja man radīsies vēl jautājumi, noteikti vērsīšos pēc palīdzības pie Jums.

  SIA Ekobalta VG TECHNICAL TEXTILES

  Irina Lickeviča

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

  • izvērtēsim esošo reklāmas kampaņu atdevi;
  • izanalizēsim reklāmas kampaņu vai mājaslapas tehnisko pusi;
  • sniegsim 3‒5 ieteikumus** rezultātu uzlabošanai un mērķa sasniegšanai.

  ** Ieteikumus varēsim sniegt, ja tiks nodrošināta piekļuve Google Analytics.

  PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI