Sociālo tīklu reklāma

sociālie tīkli

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

  • izvērtēsim esošo reklāmas kampaņu atdevi;
  • izanalizēsim reklāmas kampaņu vai mājaslapas tehnisko pusi;
  • sniegsim 3‒5 ieteikumus** rezultātu uzlabošanai un mērķa sasniegšanai.

  ** Ieteikumus varēsim sniegt, ja tiks nodrošināta piekļuve Google Analytics.

  Reklāma sociālajos tīklos ir sociālo tīklu mārketinga neatņemama daļa. Pagājušajā gadā interneta lietotāju skaits, kuri izmantoja sociālos medijus, sasniedza 75,1%. Katru gadu šis rādītājs pieaug. Mūsu komandai ir pieredze reklāmu veidošanā tādos sociālajos tīklos kā LinkedIn, Facebook, Instagram, VK, TikTok, Draugiem.lv. Pēc pieprasījuma varam piedāvāt reklamēties arī citās sociālo mediju platformās.

  Linkedin reklāma

  LinkedIn ir pasaules vadošais profesionāļu sociālais tīkls. Reklāma šajā vietnē ir unikāla ar savu auditoriju un iespējām to uzrunāt. Reklāma šajā portālā ir īpaši efektīva uzņēmumiem, kas darbojas B2B segmentā.

  LinkedIn piedāvā atlasīt auditoriju pēc amatiem, nozarēm, uzņēmumiem, darba stāža utt. Reklāmas formāti ir standarta baneri, video, pieteikumu formas u. c.

  Facebook un Instagram reklāma

  Facebook and instagram

  Facebook un Instagram reklāma ir viena no mūsdienās efektīvākajām metodēm, kā palielināt uzņēmuma veiktspēju. Sociālo tīklu reklāma ir piemērota kā maziem, tā arī lieliem uzņēmumiem.

  Pateicoties Facebook un Instagram pieejamajiem datiem par lietotāju uzvedību un interesēm, tie sniedz iespēju atlasīt un uzrunāt ļoti precīzu mērķauditoriju ar iespējami mazākām izmaksām.

  Atsauksmes

  • Novērtējam, ka Jūsu komanda vienmēr ir gatava palīdzēt jebkādos jautājumos un ir atvērta to apspriešanai. Visas mūsu vēlmes tiek ņemtas vērā. Darba un apkalpošanas kvalitāti novērtējam ar 10/10. Gribu atzīmēt, ka vienmēr ātri reaģējat visās situācijās. Iespaids par sadarbību ir ļoti patīkams.

   alfaleads logo

   AlfaLeads

   Andrejs Sundukovs (Andrey Sundukov), Digital marketing manager
  • Realweb Latvia mums ir kā “ātrā palīdzība”: aģentūras piedāvātie risinājumi efektīvi strādā brīdī, kad mūsu pakalpojumiem nepieciešams ātrs un precīzs reklāmas atbalsts.

   VC4

   Māris Rēvalds, valdes priekšsēdētājs
  • Ar RealWeb sadarbojamies vairākus gadus. Novērtējam vieglo un atsaucīgo saziņu, kā arī uzņēmuma pārstāvju vēlmi iedziļināties PAA specifikā, tostarp, risinot sarežģītus jautājumus. Priecē partnera kompetence, veidojot, plānojot aktivitātes un kampaņas ne tikai Latvijā, bet arī eksporta tirgos.

   SIA PAA

   Agnese Birmbauma-Eglīte, mārketinga projektu vadītāja
  • Mūsu sadarbību ievietotu sadarbību topa augšgalā attieksmes, rezultāta, saziņas un zināšanu dēļ. Ikdienas jautājumi tiek risināti ļoti operatīvi, bet mums vēl svarīgāka ir iedziļināšanās, kas joprojām notiek arī pēc vairāku gadu sadarbības. Visi “kādēļ” (kuru nav maz) vienmēr tiek izskaidroti. Ja vēlaties partnerus, kuru saziņa ir tieša un pamatota, bet rezultāts pierāda teikto – šī būs īstā izvēle!

   Dr. Lūkina acu klīnika

   Elīna Breidaga, mārketinga vadītāja
  • Sadarbība ar Realweb Latvia mums – uzņēmumam, kas tirgū piedāvā nišas produktus, nozīmē ļoti daudz: tie ir precīzi ieteikumi darbam ar mūsu mērķa auditoriju un ieinteresētība mūsu biznesa mērķu sasniegšanā. Realweb Latvia strādā profesionāļi, kas lieliski pārzina jaunākās interneta tehnoloģijas un māk tās pielietot.

   Garmin

   Dmitrijs Ļisicins, E-biznesa un Produktu menedžeris
  • Mūsu sadarbībā novērtējam spēju strādāt patstāvīgi un sniegt mums nepieciešamo palīdzību, profesionalitāti, zinot, ko tieši mums vajag, ieteikt nepieciešamo risinājumu un īstenot to. Visas mūsu vēlmes tiek uzklausītas un tiek ieteikts labākais risinājums. Uz prasībām reaģē ātri, ja ir kāda joma, kurā ir nepieciešams papildu speciālists, varat to ieteikt arī no malas. Tas atvieglo mūsu mērķa sasniegšanu.

   Jauno jātnieku skola

   Elīna Dzenuško, valdes locekle
  •  

   Ļoti novērtējam Jūsu spēju zibenīgi reaģēt mūsu jautājumu risināšanā. Jūsu darbinieku kompetence un darba kvalitāte vienmēr ir augstākajā līmenī.

   Vitaliv

   Georgijs Iļjins (Georgy Ilyin), Business development manager
  • Realweb Latvia efektīvi strādā mūsu komerciālo mērķu sasniegšanā – ar aģentūras palīdzību varam fokusēties uz precīzām mērķa auditorijām un izvērtēt rezultātu. Mūsu savstarpēja sadarbība ir nozīmīga abu uzņēmumu izaugsmei un tirgus attīstībai.

   NUKO

   Interneta lielveikals
  • Jaunu apmeklētāju piesaiste, ROI optimizēšana, viegla komunikācija, vērtīgās un detalizētās aģentūras rekomendācijas mūsu biznesa mērķu sasniegšanai – tas viss pozitīvi raksturo mūsu sadarbību ar Realweb Latvia.

   OfficeDay

   Ieva Ostrovska, mārketinga direktore Baltijas valstīs
  • Vēlējos pateikties Realweb Latvia reklāmas speciālistiem par dalīšanos ar zināšanām. Jūsu rīkotas apmācības palīdzēja man strukturēt zināšanas un tiešām bija man nepieciešamās. Vēlētos atzīmēt speciālistu spēju korekti un detalizēti izskaidrot visas nianses. Labprāt piedalīšos apmācībās arī turpmāk.

   Media Marketing

   Anastasija, digitālā mārketinga jaunākā speciāliste
  • Reklāmas uzstādīšanas apmācības laikā jūsu reklāmas speciālists ļoti profesionāli un  detalizēti mācēja visu izskaidrot un parādīt. Kopā mēs daudz ko paspējām izdarīt, es ieguvu jaunās zināšanas ļoti patīkamā un draudzīgā gaisotnē. Ja man radīsies vēl jautājumi, noteikti vērsīšos pēc palīdzības pie Jums.

   SIA Ekobalta VG TECHNICAL TEXTILES

   Irina Lickeviča

  Pieteikties bezmaksas konsultācijai

   • izvērtēsim esošo reklāmas kampaņu atdevi;
   • izanalizēsim reklāmas kampaņu vai mājaslapas tehnisko pusi;
   • sniegsim 3‒5 ieteikumus** rezultātu uzlabošanai un mērķa sasniegšanai.

   ** Ieteikumus varēsim sniegt, ja tiks nodrošināta piekļuve Google Analytics.

   PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI