Visi pakalpojumi

Mūsu pakalpojumu klāsts nepārtraukti paplašinās. Piedāvājam dažādus kompleksus risinājumus Jūsu mērķauditorijas sasniegšanai.

Google Ads reklāma

Sociālo tīklu reklāma

Apple Search Ads

Display & Video 360

Microsoft Ads Reklāma

Google Marketing Platform

apple search ads

Apple Search Ads sniedz iespēju reklamēt Jūsu lietotnes App Store un nokļūt pirmajā vietā meklēšanas rezultātos.

Apple Search Ads reklāmas pagaidām nav pieejamas Baltijas valstīs un Skandināvijā, taču ir pieejamas citās Eiropas valstīs, ASV un Āzijā, kā arī Krievijā. Vairāk informācijas par valstīm, kurās ir pieejams Apple Search ads: https://searchads.apple.com/countries-and-regions/.

tik tok ads

Esam uzsākuši veiksmīgu sadarbību ar tehnoloģiju uzņēmumu ByteDance, kura populārākā reklāmas platforma ir sociālais tīkls TikTok.

TikTok ir mobilā lietotne, kur var skatīties un veidot video līdz 10 minūtēm.

Ar TikTok reklāmu ir iespējams uzrunāt vēl lielāku mērķauditoriju.

Pašlaik ir pieejami trīs standarta reklāmas formāti: Brand Takeover, TopView un In-Feed Ads.

TikTok skaitļos:

TikTok reklāma šobrīd ir pieejama Japānā, Ķīnā, Dienvidkorejā, Honkongā, Taivānā, Austrālijā, Eiropā (Vācijā, Lielbritānijā, Francijā, Itālijā, Spānijā), Krievijā, Turcijā, Kanādā, Dienvidaustrumu Āzijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Izraēlā.

Google Marketing Platform apvieno analītiku
un reklāmu

google marketing platform certified

Google Marketing Platform ir vieta, kur tiek apvienoti DoubleClick produkti un Google Analytics 360 Suite.

Display&Video 360 (DoubleClick Bid Manager) ir paredzēts vairākos kanālos veicamo kampaņu rezultātu mērīšanai, ļaujot tirgus pētniekiem vieglāk apkopot un izmantot datus. 

Campaign Manager (DoubleClick Campaign Manager) ir reklāmas serviss, kas paredzēts sludinājumu marķēšanai, jebkādas reklāmas mijiedarbības analizēšanai un radošo darbu pārvaldīšanai.

Analytics 360 ļauj jums analizēt patērētāju uzvedību, izstrādāt būtiskus ieskatus un pēcāk nodrošināt pievilcīgāku zīmola uztveri.

Search Ads360 ir platforma, kas ļauj pārvaldīt reklāmas meklēšanu dažādās meklēšanas sistēmās. Programma, kura tiek pievienota meklēšanas sistēmām nodrošina vispārīgu statistiku, kā arī meklēšanas kampaņu pārvaldību un optimizāciju.

Data Studio (DoubleClick Reach Media) ir rīks, kas palīdz analizēt reklāmas kampaņu efektivitāti un vizualizēt datus no dažādiem avotiem.

Tag Manager 360 ir ērts un uzticams “tagu” pārvaldīšanas pakalpojums, ko iespējams viegli integrēt esošajās sistēmās.

Performance reklāmas uzlabošana,
izmantojot automatizāciju ar Display&Video 360

display and video 360

Display&Video 360 ir reklāmas rīks, kas paredzēts:

Sāciet izmantot visas priekšrocības, ko jums sniedz Display&Video 360 pakalpojumi. 

Display & Video 360 iespējas

Piekļuve augstvērtīgam inventāram

Viegli atrodams augstvērtīgs inventārs. Iespējams efektīvi un ātri veikt tiešos darījumus un noformēt pirkumus.

Veiktspējas uzlabošana, izmantojot automatizāciju

Izmantojiet Google mācību tehnoloģiju un uzlabojiet mediju performance radītājus.

Plaša spektra mērķauditorijas sasniegšana

Sasniedziet cilvēkus, balstoties uz to individuālajām interesēm. Piekļūstiet plaša spektra auditorijas datiem.

Sadarbība starp komandām

Dalieties ar kampaņas datiem un ieskatiem ar dažādām mediju, radošajām, datu un analītiskajām komandām.

Atsauksmes

 • Novērtējam, ka Jūsu komanda vienmēr ir gatava palīdzēt jebkādos jautājumos un ir atvērta to apspriešanai. Visas mūsu vēlmes tiek ņemtas vērā. Darba un apkalpošanas kvalitāti novērtējam ar 10/10. Gribu atzīmēt, ka vienmēr ātri reaģējat visās situācijās. Iespaids par sadarbību ir ļoti patīkams.

  alfaleads logo

  AlfaLeads

  Andrejs Sundukovs (Andrey Sundukov), Digital marketing manager
 • Realweb Latvia mums ir kā “ātrā palīdzība”: aģentūras piedāvātie risinājumi efektīvi strādā brīdī, kad mūsu pakalpojumiem nepieciešams ātrs un precīzs reklāmas atbalsts.

  VC4

  Māris Rēvalds, valdes priekšsēdētājs
 • Ar RealWeb sadarbojamies vairākus gadus. Novērtējam vieglo un atsaucīgo saziņu, kā arī uzņēmuma pārstāvju vēlmi iedziļināties PAA specifikā, tostarp, risinot sarežģītus jautājumus. Priecē partnera kompetence, veidojot, plānojot aktivitātes un kampaņas ne tikai Latvijā, bet arī eksporta tirgos.

  SIA PAA

  Agnese Birmbauma-Eglīte, mārketinga projektu vadītāja
 • Mūsu sadarbību ievietotu sadarbību topa augšgalā attieksmes, rezultāta, saziņas un zināšanu dēļ. Ikdienas jautājumi tiek risināti ļoti operatīvi, bet mums vēl svarīgāka ir iedziļināšanās, kas joprojām notiek arī pēc vairāku gadu sadarbības. Visi “kādēļ” (kuru nav maz) vienmēr tiek izskaidroti. Ja vēlaties partnerus, kuru saziņa ir tieša un pamatota, bet rezultāts pierāda teikto – šī būs īstā izvēle!

  Dr. Lūkina acu klīnika

  Elīna Breidaga, mārketinga vadītāja
 • Sadarbība ar Realweb Latvia mums – uzņēmumam, kas tirgū piedāvā nišas produktus, nozīmē ļoti daudz: tie ir precīzi ieteikumi darbam ar mūsu mērķa auditoriju un ieinteresētība mūsu biznesa mērķu sasniegšanā. Realweb Latvia strādā profesionāļi, kas lieliski pārzina jaunākās interneta tehnoloģijas un māk tās pielietot.

  Garmin

  Dmitrijs Ļisicins, E-biznesa un Produktu menedžeris
 • Mūsu sadarbībā novērtējam spēju strādāt patstāvīgi un sniegt mums nepieciešamo palīdzību, profesionalitāti, zinot, ko tieši mums vajag, ieteikt nepieciešamo risinājumu un īstenot to. Visas mūsu vēlmes tiek uzklausītas un tiek ieteikts labākais risinājums. Uz prasībām reaģē ātri, ja ir kāda joma, kurā ir nepieciešams papildu speciālists, varat to ieteikt arī no malas. Tas atvieglo mūsu mērķa sasniegšanu.

  Jauno jātnieku skola

  Elīna Dzenuško, valdes locekle
 •  

  Ļoti novērtējam Jūsu spēju zibenīgi reaģēt mūsu jautājumu risināšanā. Jūsu darbinieku kompetence un darba kvalitāte vienmēr ir augstākajā līmenī.

  Vitaliv

  Georgijs Iļjins (Georgy Ilyin), Business development manager
 • Realweb Latvia efektīvi strādā mūsu komerciālo mērķu sasniegšanā – ar aģentūras palīdzību varam fokusēties uz precīzām mērķa auditorijām un izvērtēt rezultātu. Mūsu savstarpēja sadarbība ir nozīmīga abu uzņēmumu izaugsmei un tirgus attīstībai.

  NUKO

  Interneta lielveikals
 • Jaunu apmeklētāju piesaiste, ROI optimizēšana, viegla komunikācija, vērtīgās un detalizētās aģentūras rekomendācijas mūsu biznesa mērķu sasniegšanai – tas viss pozitīvi raksturo mūsu sadarbību ar Realweb Latvia.

  OfficeDay

  Ieva Ostrovska, mārketinga direktore Baltijas valstīs
 • Vēlējos pateikties Realweb Latvia reklāmas speciālistiem par dalīšanos ar zināšanām. Jūsu rīkotas apmācības palīdzēja man strukturēt zināšanas un tiešām bija man nepieciešamās. Vēlētos atzīmēt speciālistu spēju korekti un detalizēti izskaidrot visas nianses. Labprāt piedalīšos apmācībās arī turpmāk.

  Media Marketing

  Anastasija, digitālā mārketinga jaunākā speciāliste
 • Reklāmas uzstādīšanas apmācības laikā jūsu reklāmas speciālists ļoti profesionāli un  detalizēti mācēja visu izskaidrot un parādīt. Kopā mēs daudz ko paspējām izdarīt, es ieguvu jaunās zināšanas ļoti patīkamā un draudzīgā gaisotnē. Ja man radīsies vēl jautājumi, noteikti vērsīšos pēc palīdzības pie Jums.

  SIA Ekobalta VG TECHNICAL TEXTILES

  Irina Lickeviča

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

  • izvērtēsim esošo reklāmas kampaņu atdevi;
  • izanalizēsim reklāmas kampaņu vai mājaslapas tehnisko pusi;
  • sniegsim 3‒5 ieteikumus** rezultātu uzlabošanai un mērķa sasniegšanai.

  ** Ieteikumus varēsim sniegt, ja tiks nodrošināta piekļuve Google Analytics.

  PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI