Par mums

Par mums

Digitālā mārketinga aģentūra RealWeb Latvia ir dibināta 2013. gadā. Savā darbībā izmantojam jaunākos mārketinga performance rīkus un sistēmas: Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads, SEO, DV360, TikTok Ads un citus.

Ar ko atšķiramies no citām reklāmas aģentūrām Latvijā? Ar to, ka mūsu darbība pamatojas uz Performance based marketing pieeju. Tā ir digitālā mārketinga koncepcija, kuras mērķis ir konkrētu un finansiāli izmērāmu biznesa rezultātu (KPI – Key Performance Indicators) sasniegšana maksimāli īsā laika posmā. 

Lietojam visas uzkrātās zināšanas, izstrādātās tehnoloģijas un kompetences. Mums ir pieredze un dziļa izpratne par interneta tehnoloģiju darbību un to pielietošanu reklāmā. Mēs vienmēr piedāvājam radošus risinājumus un digitālā mārketinga stratēģijas, ņemot vērā individuālās klientu biznesa iezīmes.

Mūsu komanda īsteno vietējus un starptautiskus projektus dažādās nozarēs (izglītība, tūrisms, būvniecība, medicīniskie pakalpojumi, nekustamie īpašumi, finanšu pakalpojumi, e-komercija un citas) Lielbritānijā, Vācijā, Skandināvijā, Baltijas valstīs, u.c. 

Godīgums, profesionālisms, atbildība 

MŪSU MISIJA: sasniegt labākus rezultātus kopā ar mūsu klientiem, veidojot un vadot viņu reklāmas kampaņas ar profesionālu pieeju, izmantojot nepieciešamos reklāmas kanālus un performance pieeju.

MŪSU VĪZIJA: mainīties un attīstīties kopā ar mūsu klientiem un partneriem, lai vienmēr būtu vieni no labākajiem savā nozarē.

MŪSU VĒRTĪBAS: mūsu galvenās vērtības ir klienti un komanda, jo tieši šie cilvēki veido RealWeb Latvia. Katrs no mums ir līderis. Kopā esam komanda. Visa mūsu darbība ir vērsta uz klientu un viņa mērķu sasniegšanu.

Mūsu komanda

Velta

Uzņēmuma vadītāja un valdes locekle

3 vārdi par Veltu: Brīvība. Enerģija. Deja.
Dzīves kredo:  Reizēm ir jāsāk skriet, lai redzētu, kurš skrien tev līdzi. /P.Koelju/

Aiga

Galvenā grāmatvede

3 vārdi par Aigu: Dzīvesprieks. Ciguns. Joga.
Dzīves kredo: Lai kurp tu dotos, dodies no visas Sirds. /Konfūcijs/

Diāna

Grāmatvede

Karīna

Pārdošanas nodaļas vadītāja

Olga

Klientu projektu vadītāja

Lāsma

Klientu projektu vadītāja

Augusts

Digitālās mārketinga komandas vadītājs

Vjačeslavs

Digitālā mārketinga speciālists

Ernests

Digitālā mārketinga speciālists

Kristiāns

Digitālā mārketinga speciālists

Kristiāna

PR menedžere

Sertifikāti & Produkti

Google Marketing Platform ir vieta, kur tiek apvienoti DoubleClick produkti un Google Analytics 360 Suite.

Apliecinājums tam, ka uzņēmuma darbinieki ir pierādījuši savas Google Ads prasmes un zināšanas.

Vienots reklāmas pārvaldīšanas un organizēšanas rīks, kurā ir iespējams izmantot auditorijas datus, atrast reklāmas inventāru, kā arī plānot, pilnveidot un izmērīt kampaņu efektivitāti.

Pateicoties Facebook un Instagram pieejamajiem datiem par lietotāju uzvedību un interesēm, tie sniedz iespēju atlasīt un uzrunāt precīzu mērķauditoriju un veidot reklāmas kampaņas ar mazākām izmaksām.

Rīks, kas ļauj analizēt reklāmas kampaņu efektivitāti un vizualizēt datus no dažādiem avotiem.

Rīks, ar kura palīdzību mājaslapā var ievietot visus nepieciešamos atsekošanas rīkus: Google Analytics, Facebook Pixel u. c.

Galvenais instruments, ar kura palīdzību tiek analizēti visi mājaslapas apmeklētāji un mērīta atdeve no reklāmas kampaņām.

E-komercijas uzņēmumiem ļauj uzsākt dinamiskā remārketinga kampaņas, ar kuru palīdzību var vairākkārtīgi palielināt pārdošanas apjomus, parādot īsto preci īstajam lietotājam īstajā laikā.

Piedāvā reklāmas iespējas Bing.com meklētājā un tā partneru lapās. Zemo izmaksu dēļ šis rīks ir lielisks papildinājums esošajai stratēģijai.

Mobilā lietotne, kur var skatīties un veidot īsus video. Ar TikTok reklāmu ir iespējams uzrunāt vēl lielāku mērķauditoriju.

Sniedz iespēju reklamēt lietotnes App Store un nokļūt pirmajā vietā meklēšanas rezultātos.

Pasaules vadošais profesionāļu sociālais tīkls. Reklāma šajā vietnē ir unikāla ar savu auditoriju un iespējām to uzrunāt un ir īpaši efektīva uzņēmumiem, kas strādā B2B segmentā.

Realweb Latvia ir profesionālo organizāciju biedrs

LTRK un LIKTA biedri

RealWeb Latvia ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), kā arī Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) biedrs un šo profesionālo organizāciju biedra statusā aktīvi piedalāmies un rīkojam izglītojošus seminārus Latvijas uzņēmējiem gan Rīgā, gan reģionos par dažādiem aktuāliem digitālā mārketinga jautājumiem un risinājumiem.

Atsauksmes

 • Novērtējam, ka Jūsu komanda vienmēr ir gatava palīdzēt jebkādos jautājumos un ir atvērta to apspriešanai. Visas mūsu vēlmes tiek ņemtas vērā. Darba un apkalpošanas kvalitāti novērtējam ar 10/10. Gribu atzīmēt, ka vienmēr ātri reaģējat visās situācijās. Iespaids par sadarbību ir ļoti patīkams.

  alfaleads logo

  AlfaLeads

  Andrejs Sundukovs (Andrey Sundukov), Digital marketing manager
 • Realweb Latvia mums ir kā “ātrā palīdzība”: aģentūras piedāvātie risinājumi efektīvi strādā brīdī, kad mūsu pakalpojumiem nepieciešams ātrs un precīzs reklāmas atbalsts.

  VC4

  Māris Rēvalds, valdes priekšsēdētājs
 • Ar RealWeb sadarbojamies vairākus gadus. Novērtējam vieglo un atsaucīgo saziņu, kā arī uzņēmuma pārstāvju vēlmi iedziļināties PAA specifikā, tostarp, risinot sarežģītus jautājumus. Priecē partnera kompetence, veidojot, plānojot aktivitātes un kampaņas ne tikai Latvijā, bet arī eksporta tirgos.

  SIA PAA

  Agnese Birmbauma-Eglīte, mārketinga projektu vadītāja
 • Mūsu sadarbību ievietotu sadarbību topa augšgalā attieksmes, rezultāta, saziņas un zināšanu dēļ. Ikdienas jautājumi tiek risināti ļoti operatīvi, bet mums vēl svarīgāka ir iedziļināšanās, kas joprojām notiek arī pēc vairāku gadu sadarbības. Visi “kādēļ” (kuru nav maz) vienmēr tiek izskaidroti. Ja vēlaties partnerus, kuru saziņa ir tieša un pamatota, bet rezultāts pierāda teikto – šī būs īstā izvēle!

  Dr. Lūkina acu klīnika

  Elīna Breidaga, mārketinga vadītāja
 • Sadarbība ar Realweb Latvia mums – uzņēmumam, kas tirgū piedāvā nišas produktus, nozīmē ļoti daudz: tie ir precīzi ieteikumi darbam ar mūsu mērķa auditoriju un ieinteresētība mūsu biznesa mērķu sasniegšanā. Realweb Latvia strādā profesionāļi, kas lieliski pārzina jaunākās interneta tehnoloģijas un māk tās pielietot.

  Garmin

  Dmitrijs Ļisicins, E-biznesa un Produktu menedžeris
 • Mūsu sadarbībā novērtējam spēju strādāt patstāvīgi un sniegt mums nepieciešamo palīdzību, profesionalitāti, zinot, ko tieši mums vajag, ieteikt nepieciešamo risinājumu un īstenot to. Visas mūsu vēlmes tiek uzklausītas un tiek ieteikts labākais risinājums. Uz prasībām reaģē ātri, ja ir kāda joma, kurā ir nepieciešams papildu speciālists, varat to ieteikt arī no malas. Tas atvieglo mūsu mērķa sasniegšanu.

  Jauno jātnieku skola

  Elīna Dzenuško, valdes locekle
 •  

  Ļoti novērtējam Jūsu spēju zibenīgi reaģēt mūsu jautājumu risināšanā. Jūsu darbinieku kompetence un darba kvalitāte vienmēr ir augstākajā līmenī.

  Vitaliv

  Georgijs Iļjins (Georgy Ilyin), Business development manager
 • Realweb Latvia efektīvi strādā mūsu komerciālo mērķu sasniegšanā – ar aģentūras palīdzību varam fokusēties uz precīzām mērķa auditorijām un izvērtēt rezultātu. Mūsu savstarpēja sadarbība ir nozīmīga abu uzņēmumu izaugsmei un tirgus attīstībai.

  NUKO

  Interneta lielveikals
 • Jaunu apmeklētāju piesaiste, ROI optimizēšana, viegla komunikācija, vērtīgās un detalizētās aģentūras rekomendācijas mūsu biznesa mērķu sasniegšanai – tas viss pozitīvi raksturo mūsu sadarbību ar Realweb Latvia.

  OfficeDay

  Ieva Ostrovska, mārketinga direktore Baltijas valstīs
 • Vēlējos pateikties Realweb Latvia reklāmas speciālistiem par dalīšanos ar zināšanām. Jūsu rīkotas apmācības palīdzēja man strukturēt zināšanas un tiešām bija man nepieciešamās. Vēlētos atzīmēt speciālistu spēju korekti un detalizēti izskaidrot visas nianses. Labprāt piedalīšos apmācībās arī turpmāk.

  Media Marketing

  Anastasija, digitālā mārketinga jaunākā speciāliste
 • Reklāmas uzstādīšanas apmācības laikā jūsu reklāmas speciālists ļoti profesionāli un  detalizēti mācēja visu izskaidrot un parādīt. Kopā mēs daudz ko paspējām izdarīt, es ieguvu jaunās zināšanas ļoti patīkamā un draudzīgā gaisotnē. Ja man radīsies vēl jautājumi, noteikti vērsīšos pēc palīdzības pie Jums.

  SIA Ekobalta VG TECHNICAL TEXTILES

  Irina Lickeviča

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

  • izvērtēsim esošo reklāmas kampaņu atdevi;
  • izanalizēsim reklāmas kampaņu vai mājaslapas tehnisko pusi;
  • sniegsim 3‒5 ieteikumus** rezultātu uzlabošanai un mērķa sasniegšanai.

  ** Ieteikumus varēsim sniegt, ja tiks nodrošināta piekļuve Google Analytics.

  PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI