Apmeklējumu skaita pieaugums par 539%

Par uzņēmumu: INNOVATION NORWAY ir Norvēģijas valsts organizācija, kuras galvenais uzdevums ir Norvēģijas ekonomikas un ražošanas veicināšana. Oficiālā mājas lapa: www.visitnorway.com.

Par sadarbību: INNOVATION NORWAY pārstāvniecība sadarbojas ar RealWeb mārketinga grupu no 2010. gada. Sadarbības ietvaros ir realizētas daudz un dažādas veiksmīgas digitālās reklāmas kampaņas medijos, sociālajos tīklos, meklēšanas sistēmās, tādās kā Google un Yandex.  Klientam ir sniegti arī tādi pakalpojumi kā interneta lietotāju analīze un SEO.

Mērķi: Palielināt vietnes visitnorway.com atpazīstamību un apmeklētību. Aicināt citu Eiropas valstu iedzīvotājus izvēlēties Norvēģiju kā tūrisma galamērķi.

Uzdevumi: palielināt mājas lapas apmeklējumu no izvēlētajām valstīm – new audience, bounce rate samazināšana, uzturēšanās laika pieaugums, pieteikumu skaita pieaugums no www.visitnorway.com vismaz par 25%.

Sasniegtie rezultāti: Tika izveidotas un virzītas 15 dažādas tūrisma ceļojumu reklāmas kampaņas (reklāmas grupas), tādas kā “Atpūta vasarā Norvēģijā (Fjordos)” , “Slēpošana ģimenēm”, “TOP 10 vietas” un citas. Tika izvietotas reklāmas sociālajos tīklos, raksti medijos ar tūrisma tematiku, displeja kampaņas, segmentējot reklāmu pēc mērķa auditorijas. Izmantotās reklāmas platformas: Google, Ads, Facebook, Yandex, Vkontakte.com, programmatic risinājumi.

Sasniegts:

Pieteikties bezmaksas konsultācijai

    • izvērtēsim esošo reklāmas kampaņu atdevi;
    • izanalizēsim reklāmas kampaņu vai mājaslapas tehnisko pusi;
    • sniegsim 3‒5 ieteikumus** rezultātu uzlabošanai un mērķa sasniegšanai.

    ** Ieteikumus varēsim sniegt, ja tiks nodrošināta piekļuve Google Analytics.

    PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI